Chutně zdravě a v prémiové kvalitě...

Easy Peasy

Dopřejte si servis osobního šéfkuchaře, který vám denně připraví originální receptury z vybraných a čerstvých surovin. Podpořte dosažení vašich individuálních cílů pravidelnou a nutričně vyváženou stravou. Inspirujte se, poznejte svou ideální denní porci a zvykněte si na pravidelnost. Během dne od základu uvaříme, večer doručíme. Probudíte se do dne, kdy budete mít připraveny 4 chody v adekvátním množství. Čerstvá, zdravá a chutná.
Co uděláte s ušetřeným časem? To už je na Vás 🙂 přejeme dobrou chuť váš tým Easy Peasy.

Co Nabízíme?

Vyberete si svůj program

Na výběr máte hned z několika programů, dle vašeho požadavků a přání. Připravujeme Fitness program, Comfort program, LowCarb program.

Jednoduše objednáte

Nastavte si ideální počet kalorií, stravovací období a způsob doručení vašich krabiček. Vše zaplatíte snadno kartou či převodem. Od teď se o vás staráme my.

Rozvážíme po Ostravě a širokém okolí

Kompletní menu na následující den Vám přivezeme v odpoledních a večerních hodinách. Vyzvedávat krabičky můžete i sami na provozovně Easy peasy bistra nebo výdejních místech.

Užíváte si chutné a zdravé jídlo

Mimo náš celodenní krabičkový systém, vám poskytneme poradenství ohledně hubnutí a zdravého životního stylu. Těšíme se na vaše dotazy a následnou spolupráci. Neváhejte nás kontaktovat.

Rozvoz až 25 km od bistra
Zavolej a do 72 hod. můžeš jíst zdravě / výhodně / pravidelně

Mějte vždy přehled o novinkách...

To, co potřebujete vědět: Novinky z kuchyně, pohled do zákulisí, ale i akční nabídky a další zajímavosti ze světa gastronomie. Sledujte nás na sociálních sítích.

Potřebujete Poradit?

Nemůžete si vybrat? Nebo nevíte jakou variantu krabiček zvolit? Nebo jen potřebujete poradit jak objednat? Napiště nám a my Vám co nejdříve odpovíme a poradíme. Nebo nám zanechte tel. číslo a my se Vám ozveme zpět.

  Adresa:

  28. října 864
  709 00 Ostrava-Mariánské Hory
  a Hulváky

  Kontaktujte nás:

  e-mail: info@fadgroup.cz

  Provozní doba:

  VÝDEJ FIT KRABIČEK
  Ne - Čt: 05:30 - 14:00
  EASY PEASY BISTRO
  Po - Čt: 12:00 - 14:00
  Pá - So: AKCE

  Hotline:

  tel.: +420 725 036 474
  tel.: +420 739 600 436