FAQ

Nejčastější dotazy...

Nejste si jistí? Zjistěte více

Ano – ke každému klientovi přistupujeme jednotlivě a svědomitě vyhodnocujeme a vypočítáváme jednotlivé kalorie a rozložení živin. Vyzkoušejte a sami se přesvědčíte.

V den uvaření hned rozvážíme, krabičkové jídlo je tím pádem vždy čerstvé a po otevření určeno ihned ke spotřebě. Každopádně od data uvaření vydrží krabičky maximálně 4 dny, pokud budou kvalitně skladovány v lednici a zůstane neporušený obal.

Snažíme se pokrýt celý den čtyřmi krabičkami, kdy si časový harmonogram určí klient sám dle preferencí, času, hladu a díky dobře zvolené kalorické hodnotě se tělo samo ozve. Každopádně se preferuje klasicky Snídaně – oběd – svačina – večeře s pravidelným rozestupem 3-4 hodin mezi jídly. Krabičky si můžete dle preferencí navolit sami… Např. vyměnit oběd za večeři atd. Důležitý je celkový denní příjem, nepřejídat se a mít na jídlo čas a klid.

Ne není tato možnost povolena kvůli hygienickým předpisům a logistice. V budoucnu plánujeme kompostovatelné krabičky z cukrové třtiny.

Krabičkovou stravu připravujeme pouze na pondělí až pátek. Každopádně jde domluvit případně odběr dalších jídel nebo jiného směru, ale jídlo bude připraveno ve čtvrtek a klient musí brát v potaz případnou spotřebu o víkendu.

Momentálně tuto nabídku neprovádíme. Každopádně by šlo nakombinovat jídla, které laktózu neobsahují. (Individuální program). Může ale docházet k menší pestrosti, kombinaci programů + bude tento individuální program zpoplatněn 50,-/ den.

Při vyplnění formuláře veškeré informace uvést pravdivě a kompletně. Záměna hlavní suroviny je za poplatek 50,-/ den a vedlejší 25,-/ den. Nebo dojde k promíchání programu. Případně si klient alergeny z jídla vytáhne. (oříšky např.) Je třeba konzultace, co budeme schopní dodržet.

Používáme xylitol, erytrithol, sukralózu, med, občas třtinový cukr.

Výživový poradce, ve spolupráci s naším kuchařem. Kalorie počítáme svědomitě díky Kalorickým tabulkám. Na vyžádání se následně dozvíte kalorickou hodnotu (rozložení makroživin) všech jídel.

Jídlo doporučujeme ohřívat v mikrovlnné troubě 1-3 minuty. Případně vytáhnout obsah krabičky a ohřát v troubě, pánvi.

V našem jídelníčku točíme pravidelně přes 150 receptů + neustále vylepšujeme a dle sezonnosti dolaďujeme celkové menu.

Jídla pro vás vaříme den dopředu, dostanete závoz vždy v den přípravy. Je už pak na Vás kdy jídlo spotřebujete. Nejpozději do 4 dnů. Uchovávejte jídlo v kvalitních podmínkách bez porušeného obalu do  2-5 stupňů. Jídlo do doby převzetí neustále v těchto podmínkách u nás uchováváme.

Ano můžeme vyhovět požadavkům. Nebude to každopádně doporučený denní kalorický příjem.

Ne, každopádně můžete přijít k nám do Easy Peasy Bistra a ochutnat, případně domluvit zkušební týden.

Bohužel stravenkami se nezle platit.

Ano samozřejmě, jen je nutné na tuto událost upozornit 72h před dodáním jídla. Kredit se následně posune na Vámi zvolené nové termíny dodání. Pokud bude změna náhlá, je to pak individuální zda se povede najít náhradník.

Ano, buďto máme možnost si vyzvednout krabičky přímo u nás na bistru, nebo také můžete využít odběrových míst, které máme k dispozici ve Frýdku – Místku a Ostravě.

Rozvoz je v ceně krabiček – osobní odběr se slevou 35 Kč. Pokud bude více lidí na jedné adrese, cena se rozpočítá.

Ano pokud dáte vědět dostatečné dopředu je to určitě v našich silách. Nejlépe do 10h daný den. Pokud jídlo nikdo nemůže převzít, ani soused nebo někdo jiný. Dejte nám vědět minimálně 72h dopředu ideálně telefonicky a e-mailem.

Ano, je třeba min. 72h předem oznámit e-mailem a ideálně i telefonicky. Zbylý kredit bude převeden na další objednávku nebo po domluvě vrácen Kupujícímu. Je třeba zadat následně č. účtu.

Bankovním převodem dle domluvené objednávky. Případně na provozně Easy Peasy Bistra hotově nebo převodem kartou.

Ano – ale pokud chcete splnit své cíle, je třeba případně konzultovat kroky, kterými se ubírat. Přidání pohybu, sledování výsledků cm, kg ráno na lačno atd.

Fotogalerie Na co se můžete těšit

Potřebujete Poradit?

Nemůžete si vybrat? Nebo nevíte jakou variantu krabiček zvolit? Nebo jen potřebujete poradit jak objednat? Napiště nám a my Vám co nejdříve odpovíme a poradíme. Nebo nám zanechte tel. číslo a my se Vám ozveme zpět.

  Adresa:

  28. října 864
  709 00 Ostrava-Mariánské Hory
  a Hulváky

  Kontaktujte nás:

  e-mail: info@fadgroup.cz

  Provozní doba:

  VÝDEJ FIT KRABIČEK
  Ne - Čt: 05:30 - 14:00
  EASY PEASY BISTRO
  Po - Čt: 12:00 - 14:00
  Pá - So: AKCE

  Hotline:

  tel.: +420 725 036 474
  tel.: +420 739 600 436